Dnes je pondělí 23.04.2018, svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Restaurace - Jihomoravský kraj

 
 

Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ...

Restaurace U hada

Stylová hospůdka s poctivou českou kuchyní v centru Brna, zrekonstruovanými prostory, vynikajícím pivem a příjemnou obsluhou.

Benešova 22, Brno

http://www.u-hada.cz

 

Hotel Rudka s.r.o.

Tradiční centrum společenského dění na Kunštátsku nabízí : kvalitní ubytování – stylové pokoje restaurace s mimořádnou nabídkou oslavy, svatby, školení programy pro skupiny i jednotlivce organizace kulturních,společenských a sportovních akcí

220, Kunštát

http://www.hotelrudka.cz/

 

Bar U Pierra

Nabízíme: Posezení v baru s bowlingem a šipkami. Pro žíznivé tu máme nabídku alkoholických i nealkoholických nápojů a malé občerstvení. U nás si můžete zahrát Easy bowling(kuželky),šipky a poker. Možnost pořádaní turnajů v kuželkách,šipkách a pokeru. Možnost sledování sportovních přenosů. Ideální prostředí pro pořádání oslav,firemních večírků,různých akcí a rautů. V letních měsících posezení na zahrádce s možností grilování. K dispozici Juke Box.

Okružní 9b, Brno

http://bar-upierra.jex.cz/

 

Cukrárna Kavárna MOP

Nabízíme nejen cukrárenský sortiment, točené pivo, limonády. K dispozici je dětský koutek, Wi-Fi internet a zimní zahrada.Velké venkovní dětské hřiště s plážovým pískem mnoho dětských atrakcí ruské kuželky šipky atd Http://wix.com/cukrarna/mop

Žebětínská 70 , Brno-Kohputovice

http://wix.com/cukrarna/mop

 

HORÁCKÁ KRČMA PAVεSTA

Nově otevřená restaurace s příjemným, klimatizovaným, kuřáckým i nekuřáckým, prostředím. Denní menu s Bonusem pro věrné zákazníky. Salonek pro cca 30 osob. Možnost pořádat podnikové i rodinné akce.

Na Lukách 7, Brno

http://www.horackakrcma.cz

 

Pivovar Moravský Žižkov

Dovolte nám, abychom Vám představili jedinečnou gastronomickou raritu, která se nachází na samém jihu Moravy v malebné obci Moravský Žižkov, "Pivovar Moravský Žižkov" - soukromý pivovar, který byl založen v roce 2012. Ikdyž je jižní Morava známá především svými vinohrady a kvalitním vínem, pivovarnictví má na Břeclavsku dlouholetou tradici. Nejstarší zmínka o pivovaru na Břeclavsku pochází z roku 1414 a je věnována pivovaru Břeclav. Soupis majetku z roku 1843 říká, že se na Břeclavsku nacházelo 5 pivovarů: Břeclav, Diváky, Dolní Věstonice, Drnholec a Klobouky a také jedna sladovna ve Velkých Němčicích. V roce 1994 byl Břeclavský pivovar prodán novým majitelům, což se mu stalo osudným, poslední várka piva byla vyrobena v roce 1996. Založením Pivovaru Moravský Žižkov v roce 2012 se navázalo na starou tradici z 15. století, která byla na dlouho dobu zapomenuta a přerušena. Díky skvělé myšlence spojit minipivovar s restaurací v jeden celek vznikl tento ojedinělý komplex. Návštěvníkům našeho pivovaru se tak nabízí jedinečná možnost prohlédnout si pivovarní technologii s 5hl nerezovou varnou přímo v pivnici. Maximální roční výstav je až 1000hl. Hledáte restauraci, kde si můžete dát opravdu poctivé tradiční pivo, uvařené pouze z kvalitních surovin? Charakter našich piv vytváří vybraný moravský slad, žatecký chmel a také tradiční způsob vaření, který dodává našemu pivu lahodnou sladovou chuť, vůni a jemnou hořkost.

Chalúpky 485, Moravský Žižkov

http://www.pivovar.in

 

Cukrářství Vala

Cukrárna s nabídkou tradičního sortimentu

Mramotice 69, Znojmo

http://www.cukrarstvi-vala.cz

 

Restaurace Olšovec

Nabídka teplých jídel, provoz kuželny.

Havlíčkovo náměstí 3, Jedovnice

http://www.almara.cz/olsovec/

 

Cola transport

Stylová nekuřácká restaurace s loveckým salonkem a výhledem do jízdárny. Zvěřinové a husí speciality. Součástí je penzion s kapacitou 38 lůžek a možností sportovního vyžití.

Písníky 18, Brno

http://www.colatransport.cz/

 

The PUB - Pilsner Unique Bar

Provoz restaurace se systémem samoobslužných pivních výčepů. Nabídka teplé i studené kuchyně.

Běhounská 109/9, Brno-město

http://www.thepub.cz

 

Restaurace U Kormidla

Ostrov dobrého jídla a gurmánských zážitků restaurace U kormidla vám přináší výbornou kuchyni, příjemnou obsluhu a pivo jako křen. Denně připravujeme stovky jídel, ať už v době odpoledních menu, nebo při celodenním výběru z jídelního lístku.

Kounicova 286/43, Brno-Veveří

http://www.ukormidla.cz/

 

Restaurace U HASIČŮ ŽÍZNĚ

Přijďte se podívat do naší hospody, nachází se na dobře dostupném místě - zhruba 100 metrů od nákupního centra Vaňkovka a 15 metrů od autobusového nádraží Zvonařka. Hlavní část je kuřácká, máme však i nekuřácký salonek. Hlavní část je vybavena novou vzduchotechnikou s čističkou vzduchu - zakouřené hospody se u nás nedočkáte. Vedle stálé nabídky nabízíme několik druhů denního menu, pivo STAROBRNO, mnoho nealko nápojů a to vše za lidové ceny. Prostory naší hospody si můžete rezervovat pro účely oslav, firemních prezentací či sledování sportovních přenosů - jsme vybaveni dvěma projektory. Pořádáme živá vystoupení hudebních skupin, pokud máte zájem u nás hrát, kontaktujte nás! Zahrajte si šipky, fotbálek, sledujte TV na plátně o rozměrech cca 3 x 2 metry, zatočte si hasičskou sirénou, připravují se píchačky (sledujeme docházku štamgastů) .

Košťálová , Brno-Trnitá

http://www.uhasicuzizne.cz/

 

Restaurace U Bílého koníčka

Nabídka teplé i studené kuchyně, alkoholických i nealkoholických nápojů.

Pionýrská 69/1, Brno-Ponava

http://www.bilykonicek.cz

 

Pizza Brno - Pizzeria & Restaurant Arca

Pizzerie s dlouholetou tradicí v Brně. Máte rádi tenkou a křupavou pizzu? Pak se na Arcu s důvěrou obraťte. Pizzu pečou v peci na dřevo a výhradně z italských surovin. Nově pizzerie nabízí také roznášku v centru Brna a rozvoz pizzy po Brně.

Nám. Svobody 17, Brno

http://pizza.arca-brno.cz/

 

Restaurace Mlýn

Nekuřácká restaurace při silnici E/50 v Bučovicích - Vícemilicích mezi Brnem a Uh. Hradištěm v prvním patře budovy bývalého vodního mlýna. Teplá jídla po celý den, letní zahrádka. Možnost pořádání rodinných oslav a společenských akcí.

Slovenská 269, Bučovice

http://www.restaurace-mlyn.cz

 

Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ...