Dnes je pondělí 23.04.2018, svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Restaurace - Karviná

 
 

Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Hostinec V Zátoce

Srdečně Vás zveme do krásného prostředí Těrlické přehrady s malebným výhledem na hory Beskydy, které dotváří okolí hostince „V ZÁTOCE“, zasazeného v zeleni u lesa a s přístupem do vody. Vhodné místo pro rodinné rekreace, sportovní soustředění, podnikové akce, školní výlety, školení, semináře, rodinné oslavy, svatby, plesy. Hostům je zde k dispozici restaurace, letní terasa, připojení k internetu, půčovna loděk a nedaleké vodní lyžování.

Těrlicko

http://hostinecvzatoce.cz/

 

Penzion Restaurace AMERIKA

RESTAURACE s mezinárodní kuchyní a americkými specialitami. K dispozici je nekuřácká restaurace, banketka a kuřácký BAR. PENZION má 9 nových pokojů (z toho jeden bezbarierový). Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a LCD TV se sat. přijmem.

Padlých hrdinů 149/51, Havířov

http://www.RestauraceAmerika.cz

 

Restaurace U Šimaly

Restaurace U Šimaly patří mezi dobře zavedená pohostinská zařízení s dlouholetou tradicí. Nachází se na velmi dobře situovaném místě u lesa, v okrajové části Prostření Suché. Příjemnou procházku lesem mohou využít k návštěvě restaurace i obyvatelé přilehlých částí Havířova, kteří uvítají především klidné prostředí a odpočinek od městského ruchu. Vlastní neplacené parkoviště naopak ocení hosté ze vzdálenějších míst.

Fryštátská 958/38, Havířov-Prostřední Suchá

http://restauraceusimaly.cz

 

Restaurace Pamol

V naší malé nekuřácké restauraci můžete něco sníst nebo si v klidu vychutnat kávu. V jídelním lístku najdete minutky i malé občerstvení jako topinky, bramboráčky a bigos. Na objednávky pořádáme oslavy, svatby do 25 osob. K dispozici je zahrada, sauna a krb.

Hlavní 8, Albrechtice

http://www.pamol.eu

 

Restaurace Nelli

Přijďte si pochutnat na Obědovém menu, podávaném denně do 16 hodin za bezkonkurenční ceny. Vybrat si můžete samozřejmě i z Jídelního lístku. Restaurace je vyhlášená speciálním výběrem italských těstovin v různých úpravách (zapékané, míchané saláty apod.). Na čepu Staropramen 10°, Staropramen 12° a belgický prémiový ležák Stella Artois.

Na Nábřeží , Havířov

 

Casperland

Klimatizovaná stilová restaurace s bankentkou,dětským koutkem,tanečním parketem,2x bar, možnost vyžití také na svatby,promoce,firemní akce, křtiny,a jiná uzavřená společnost... Denní menu a to i přes víkend ,výběr z 5 menu.

Hrnčířská 44, Karviná

http://www.casperland.cz

 

Restaurace na Obecnině, s.r.o.

Srdečně Vás zveme k příjemnému posezení do naší restaurace. Jídelní lístek a hlavně kvalita podávaných pokrmů je vizitkou každé restaurace, a proto pevně věříme, že s nabídkou, množstvím a chutí jídel budete spokojeni. Stále připravujeme nové speciality a akce, kterými si chceme získat a hlavně udržet Vaši přízeň. Doufáme, že Vás mile překvapí cenová úroveň, kvalita obsluhy i umění našich kuchařů, kteří mají k dispozici nově vybavenou kuchyni s moderními přístroji. Bude nám ctí, pokud se k nám budete rádi vracet. Rádi bychom byli i pro Vás příjemnou restaurací s dobrou kuchyní, kam rádi přivedete své známé a přátele.

Dětmarovice

 

Na kuželně

Nově zrekonstruovaná restaurace s příjemnou obsluhou a denní poledním menu z naší domácí kuchyně, které i rozvážíme. Nabízíme skvělou staročeskou kuchyní kde najdete např..domácí nakládané tvarůžky, pečená žebra, kolena, kuřecí křídla v BBQ marinádě a mnoho jiného.Nabízíme kuř.část pro 60 osob,NEKUŘÁCKOU ČÁST por 50 osob, salonek pro soukromé akce a letní zahradu s každodenním grilováním. Zajišťujeme také Catering akce u Vás doma, či kdekoli jinde a to od A-Z včetně občerstvení a zábavy. Totéž samozřejmě nabízíme i u nás v restauraci. Přijde ochutnat některou naší specialitu.Těšíme se na Vás

FÜGNEROVA 877, Bohumín

http://www.lunchtime.cz/na-kuzelne/#obecne

 

Restaurant Na Zámku

Restaurace nabízí speciality mezinárodní kuchyně, obědové menu a salónek pro 15 osob.

Masarykovo nám. 1/1, Karviná-Fryštát

 

Kassi Klub Restaurace

Nabízíme posezení v restauraci, kde se nachází krb, dva oddělené salónky, letní terasa s krbem a dětský koutek. Možnost pořádání oslav a svatebních hostin.

Šunychelská 1159, Bohumín-Nový Bohumín

 

Restaurace Stolárna

Nabídka jídel teplé i studené kuchyně.

Lašská 1153/19, Havířov-Město

 

Anna Divišová Cukrárna

Pečeme svatební koláče, dorty pro rodinné či společenské události, zákusky, cukroví a mnoho dalšího.

Okrajová 1356/19, Havířov-Podlesí

 

Restaurace Modrý slon

Nabídka jídel teplé i studené kuchyně.

Slovenská 2872/22, Karviná

 

Hospůdka U Myšáka

Nabízíme Vám česká jídla, alko i nealko nápoje. Možnost pořádání firemních akcí a soukromých večírků.

Bažantnice 428, Albrechtice

 

Restaurace Venuše

Restaurace nabízející teplá i studená jídla po celý den.

Jílová 1580/2, Havířov-Podlesí

 

Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14