Dnes je pátek 27.04.2018, svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav

Restaurace - Liberec

 
 

Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Restaurace Pytloun

- Originální interiér - Kvalitní česká kuchyně, masové speciality, domácí dezerty - Denně čerstvé suroviny - Menu pro děti s překvapením - Venkovní dětské hřiště (trampolína, houpačky a další atrakce), dětské hry k zapůjčení - Happy hours pro maminky s dětmi od 15:00 - 18:00 (ke každému dezertu espresso zdarma) - WiFi 15 MB/s zdarma - Oddělená kuřácká a nekuřácká část - Příjemné prostředí a atmosféra pro svatební hostiny, rauty, firemní večírky, bankety, koktejly, reklamní akce podniků a institucí, obchodní jednání - Polední menu po-ne od 10:30 do 15:00

Hodkovická 206/39, Liberec

http://www.liberec-ubytovani.cz

 

SAIKO Cuisine

Nová thajsko-japonská restaurace v Pytloun Design Hotelu. Rodilí kuchyři, asijské speciality japonské a thajské kuchyně, originální design a jedinečný kulinářský zážitek! Nekuřácká restaurace, oddělené místnosti (vhodné pro školení, oslavy, firemní večírky apod.), WiFi 15Mb/s zdarma.

Proletářská 195, Liberec

http://www.liberec-ubytovani.cz

 

Restaurant Valdštejn

Restaurant & Steak house Valdštejn je vyjímečný svým zámeckým stylem, a to jak v interierovém vybavení z masivního dřeva, u kterého nesmí chybět starožitný krb, jehož plamínky a praskání dříví navozují klidnou a romantickou atmosféru, tak i exteriérem. Název „Valdštejn“ tento restaurant získal po jedné z nejvýznamnějších osobností Frýdlantska, vévody Albrechta z Valdštejna, který zanechal své historické stopy i v našich lázních. Náš prvotřídní restaurant s bohatou tradicí vás potěší nejen specialitami z české i mezinárodní kuchyně se širokým výběrem skvělých vín a alkoholických či nealkoholických nápojů, ale i tichým a romantickým prostředím. Restaurant Valdštejn nabízí 55 míst k sezení po celý rok, která jsou rozšířena v létě o klidné venkovní posezení. Přímo naproti letní terase je voliéra s pávy, kteří dokreslují klidnou zámeckou atmosféru.

Lázně Libverda 87, Hejnice

http://www.lazne-libverda.cz

 

Restaurace Obří Sud

Restaurace Obří sud patří k nejoblíbenějším výletním místům Jizerských hor. Návštěvníky přitahuje nejen jedinečný výhled na celé panorama hlavního hřebene Jizerských hor, ale především sama pozoruhodná stavba ve tvaru sudu o délce 14,15 m, výšce 11,4 m a šířce 10,5 m. Celá je vyrobena ze dřeva a má objem přes 10 000hl. V jeho útrobách je taneční sál s kapacitou 160 míst, která jsou jak v přízemí, tak i na galerii. Dalších 30 míst je v restauraci, která je spolu se salónkem majícím kapacitu ještě 20 míst umístěna v k sudu přistavěné budově. Během letních měsíců lze využít i posezení na dvou terasách. V objektu se nachází vlastní parkoviště.

Lázně Libverda

http://www.obrisud.cz

 

Horizont Cafe & Restaurant

Skvělé jídlo z hotelové kuchyně nám chválí hosté už léta. Za vším stojí šéfkuchař Jiří Švestka, který v Horizontu vaří bezmála čtvrt století. Spolu se svými kolegy připravuje jídla jak klasicky, s vášní pro recepty ze starých časů – tak i v duchu moderní gastronomie. Vyhlášená je i naše vlastní hotelová cukrárna, od které si dobroty nakupují také lidé z okolí. A některý z večerů nezapomeňte zajít na drink do SKY CLUBU. Ať vidíte noční Pec pořádně – z 18. patra hotelu.

Velká Pláň 141, Pec pod Sněžkou

https://www.hotelhorizont.cz

 

Sultan kebap house Liberec

Nabízíme nejlepší italskou pizzu pečenou v originální kamenné peci. Připravili jsme zahajovací akci 1+1 pizza zdarma, která již běží. Jídlo dovezeme až k Vám domů.

Sokolská, Liberec

http://sultankebap.wix.com/sultanpizza

 

Restaurace Potrefená husa

Restaurace Potrefená husa v Liberci je nejmenší,v pořadí třetí Potrefenou husou v České republice. Nachází se v samém srdci města na kraji pěší zóny a je ideálním místem pro pracovní oběd i pro setkání s přáteli u kvalitního piva a dobrého jídla. Interiéru liberecké Potrefené husy dominuje unikátní atypická oboustranná pivní knihovna s různými pivními značkami. V příjemné atmosféře si hosté mohou vybrat z široké škály kvalitních točených i lahvových piv a labužnických specialit, které se výtečně hodí k pivu.

nám. Soukenné 115/6, Liberec III

http://www.pivovary-staropramen.cz/web/zn_hospody/hospody_det?hospoda=10

 

Restaurace Studánecký medvěd

Provozování restaurace. Nabídka teplých i studených jídel. Prodej alkoholických a nealkoholických nápojů.

Hejnická 77, Liberec XXXI

 

Cukrárna U Jahodů

Zabýváme se výrobou a prodejem cukrárenských výrobků.

Rudolfovská 13, Liberec XXI-Rudolfov

 

Hostinec Lidový dům

Naše restaurace Vám nabízí alko i nealko nápoje a teplá a studená jídla.

Žitavská 214, Chrastava

 

Neptun

Restaurace s kapacitou 70 lidí, nabídka jídel, minutek a výběr alkoholických i nealkoholických nápojů.

nám. Nerudovo 101/4, Liberec I-Staré Město

 

Černý kůň Restaurace

Naše restaurace disponuje kapacitou 60 míst. Pochutnat si u nás můžete na teplých i studených jídlech, točeném pivu, vyuřít můžete také zahrádku.

nám. Nerudovo 108/1, Liberec I-Staré Město

 

Restaurace Vlasty Buriana

Nabídka teplých i studených jídel a výběr alkoholických i nealkoholických nápojů.

Pražská 15/2, Liberec II-Nové Město

 

Restaurant Ivanka

Nabídka české kuchyně, specialit a minutek, pohárů, alko i nealkoholických nápojů.

Lázně Libverda

 

Motel F5

Nabídka teplé a studené kuchyně, alko i nealkoholických nápojů.

Nákladní 865, Liberec III-Jeřáb

 

Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19