Dnes je pondělí 23.04.2018, svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Restaurace - Mělník

 
 

Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8

Café Restaurant Kotva

Přijďte zakotvit do restaurace na břehu Vltavy a pochutnat si na výborném jídle v příjemném prostředí s rodinnou atmosférou. A nebo jen tak posedět na terase s výhledem na řeku a vychutnat si kávu Longberry z místní rodinné pražírny s některým z našich domácích dezertů či výborná vína z kolekce Františka Zapletala. Veškeré pokrmy jsou připravované bez použití polotovarů a umělých dochucovadel, preferujeme sezónní suroviny a regionální dodavatele. Ručíme za to, že všechny ingredience jsou čerstvé a kvalitní. Každý den výhodná denní nabídka, obědové menu. Pořádáme různé tématicky zaměřené kulinářské akce, např. Zvěřinové menu, Mořské plody, Zabijačka... Restaurace je vhodná i k pořádání různých oslav, setkání, rodinných i firemních akcí, třídních srazů a svateb.

Nábř. J.Rysa 831, Kralupy nad Vltavou

http://www.caferestaurantkotva.cz

 

Restaurace Krauzovna

Příjemné rodinné prostředí, které nabízíme široké veřejnosti, je Vám plně k dispozici každý den ! Naše restaurace má pro Vás připravenu širokou nabídku jídel, nápojů a všeho dobrého jak pro Vás, tak i pro naše nejmenší. Naše restaurace svým přístupem vyhoví téměř každému Vašemu přání..

Krauzovna 81, Kly

http://www.krauzovna.cz

 

Cukrárna a kavárna Natali

Kvalitní káva, originální i klasické zákusky a široký výběr slaných výrobků - to vše naleznete u nás, v cukrárně a kavárně Natali. Těšíme se na Vás. :)

Seifertovo náměstí 746, Kralupy nad Vltavou

http://www.cukrarnakralupy.cz

 

Café-bar Podolí

Nabízíme výbornou kávu na různé způsoby a dezery k ní. Točíme Plzeň, Kozla a Démona. I milovníci vín si přijdou na své. K dispozici kulečník, fotbálek, šipky, jukebox, wifi zdarma, společenské hry k zapůjčení, nekuřácký salonek s dětským koutkem. K jídlu denně čerstvé do křupava rozpečené obložené bagety, různé druhy nakládaných sýru, dezerty Prostory jsou vhodné k pořádání různých společenských setkání, oslav apod. V létě terasa

Bezručova 605, Mělník

http://www.cafebarpodoli.cz

 

Restaurace Pobuda

Navštívili jste hrad Kokořín, jste ubytovaní v kempu, tábořišti, na chatě nebo jenom projíždíte na kole, motorce a nevíte co podniknout? Přijďte posedět na terasu nebo do restaurace u mělnického vína, Plzeňského piva a výborné domácí kuchyně.

Kokořínský Důl

http://pobuda.kokorin.info/

 

Restaurant Myš Maš Neratovice

Provoz restaurace, klubu a bistra s českou i mezinárodní kuchyní včetně vlastních specialit a denního obědového menu.

Ruská 470, Neratovice

 

Cukrárna U Draka

Můžete si u nás pochutnat na různých nápojích, cukrářských výrobcích atd.

Maxima Gorkého 152/15, Kralupy nad Vltavou-Lobeček

 

Restaurace Happy 7

Provozní restaurace

Neratovice

 

Restaurace Stadion

Provoz restaurace.

Boleslavská 398, Mšeno

 

Restaurace Local

Hotelová restaurace nabízí jídla teplé i studené kuchyně.

Pražská 2639, Mělník

 

Hospoda u Beníšků

Naše restaurace a penzion se nachází v centru města. Vaříme moderní české pokrmy a steaky. Nabízíme bohatou nabídku nápojů a točeného piva značek Pillsner Urquell, Gambrinus a čený Kozel. Nabízíme možnost pronájmu prostorů na svatby, narozeniny, firemní akce. Příležitostně grilujeme a udíme, jídla i rozvážíme.

Palackého 125, Mělník

 

Hospůdka u Tichých

Nabízíme Vám příjemné posezení a domácí kuchyni. Pochutnat si u nás můžete na hotových jídlech. Čepuje krušovické světlé i tmavé pivo a Pilsner.

Kokořínský Důl

 

Restaurant U Přemysla

Provoz restaurace se salonkem pro 30 osob.

Rumburská 72, Liběchov

 

Restaurace Na Závisti

Provoz restaurace.

Palackého 125, Veltrusy

 

Restaurant Pizzerie Mex

Nabídka jídel z italské a mezinárodní kuchyně. K dispozici je venkovní gril.

Českolipská 776, Mělník

 

Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8