Dnes je pondělí 23.04.2018, svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Restaurace - Moravskoslezský kraj

 
 

Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ...

Kavárna Radhošť

Proslulá frýdecká secesní Kavárna Radhošť ve Frýdku-Místku byla znovu otevřena 1.10.2009 po rekonstrukci. Budova je zapsána v seznamu kulturních památek. Kávárna se nachází v samotném centru města Frýdek-Místek nedaleko frýdeckého náměstí vedle Městského Úřadu v krásné historické budově. Reprezentativní prostředí a příjemný nekuřácký salonek je ideální pro konání jakýchkoli akcí. Návštěvníci Radhoště mohou obdivovat rekonstruované malby, včetně štukové části.

Tř. T.G.Masaryka 1147, Frýdek-Místek

http://www.kulturafm.cz/kavarna-radhost.htm

 

Hotel a Restaurant RUBY BLUE

Hotelová restaurace se 150 místy Vám denně nabízí výběr až z 10 mennu. Denní menu od 11,00 - 15,00 hodin. Svou polohou přímo v centru Stodolní ulice a svou kapacitou, největší svého druhu na Stodolní, je ideálním místem pro pořádání jak firemních tak i rodinných akcí, oslav, rautů a mítingů. Hetel nabízí 16 luxusních pokojů.

Stodolní 1434/11, Ostrava-Moravská Ostrava

http://www.rubyblue.cz

 

restaurace Na kuželně

Nově zrekonstruovaná restaurace s příjemnou obsluhou a denní poledním menu z naší domácí kuchyně, které i rozvážíme. Nabízíme skvělou staročeskou kuchyní kde najdete např..domácí nakládané tvarůžky, pečená žebra, kolena, kuřecí křídla v BBQ marinádě a mnoho jiného.Nabízíme kuř.část pro 60 osob,NEKUŘÁCKOU ČÁST por 50 osob, salonek pro soukromé akce a letní zahradu s každodenním grilováním. Zajišťujeme také Catering akce u Vás doma, či kdekoli jinde a to od A-Z včetně občerstvení a zábavy. Totéž samozřejmě nabízíme i u nás v restauraci. Přijde ochutnat některou naší specialitu.Těšíme se na Vás

FÜGNEROVA 877, Bohumín

http://www.lunchtime.cz/na-kuzelne/

 

Hostinec V Zátoce

Srdečně Vás zveme do krásného prostředí Těrlické přehrady s malebným výhledem na hory Beskydy, které dotváří okolí hostince „V ZÁTOCE“, zasazeného v zeleni u lesa a s přístupem do vody. Vhodné místo pro rodinné rekreace, sportovní soustředění, podnikové akce, školní výlety, školení, semináře, rodinné oslavy, svatby, plesy. Hostům je zde k dispozici restaurace, letní terasa, připojení k internetu, půčovna loděk a nedaleké vodní lyžování.

Těrlicko

http://hostinecvzatoce.cz/

 

Hotel & Ristorante da Capo

Nabízíme Vám příjemné posezení v restauraci a Lobby-bar, přivítá Vás milá obsluha. Určitě uvítáte nové služby jako např. hotelovou recepci a luxusní ubytování v nově otevřeném hotelu.

Na Poříčí 1183, Frýdek-Místek

http://www.hoteldacapo.cz/home.php

 

Restaurace Zámecká krčma

Stylová restaurace Zámecká krčma Vám nabízí příjemné posezení v krásném a útulném prostředí, profesionální obsluhu, výbornou kuchyni s možností skvělých specialit. V pracovní dny pro Vás připravujeme ty nejlepší polední menu tak, aby chutnala opravdu každému a zbavila vás každodenních starostí všedního dne Rodinné a soukromé oslavy. Jsme připraveni vám splnit i ty nejtajnější chuťové požadavky. Samozřejmostí je slavnostní výzdoba stolů. Možnost využití salónku nebo velkého sálu, který pojme až 100 osob. Firemní akce, catering, plesy a večírky Jsme schopni zajistit kompletní servis, včetně zábavního programu. Naše rautové speciality nenechají nikoho chladným a každý bude odcházet spokojeně a o vaší akci se bude ještě dlouho mluvit. INTERNET ZDARMA Rychlé WiFi připojení (rychlost 4096s) v celé restauraci včetně zahrádky zdarma. Možnost zapůjčení WiFi USB adaptéru.

Nádražní 39, Paskov

http://www.zameckakrcma.cz

 

Radio Club

Teplá a studená kuchyně, vynikající brazilská káva a skvělá horká čokoláda.

Na Hradbách 13, Ostrava

http://www.menuksezrani.cz/

 

Restaurace Máj

Restaurace poskytující v pracovních dnech stravování ve formě menu za 65,- Kč, které je možné dávat i přes ulici do jídlonosičů nebo přepravek, které jsou k dispozici. Široký výběr pizz. Je zde možnost pořádání jakýchkoli oslav, svateb, výročí, školení a dalších akcí. (možnost využití tanečního parketu). Na všech těchto akcích je možnost využití i stolování ve formě rautu. Budete příjemně překvapeni kvalitou i množstvím jídla. Přijďte ochutnat a budete využívat na tyto akce jen těchto prostor. V hlavní restaurační místnosti je možnost pořádaní akcí do 80 osob. V přilehlém navazujícím samostatném salónku je možnost až do 45 osob. ( Při spojení je možnost využití až pro 125 lidí)

Vančurova 703/40, Nový Jičín

http://www.majnj.cz/restaurace.html

 

Penzion Restaurace AMERIKA

RESTAURACE s mezinárodní kuchyní a americkými specialitami. K dispozici je nekuřácká restaurace, banketka a kuřácký BAR. PENZION má 9 nových pokojů (z toho jeden bezbarierový). Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a LCD TV se sat. přijmem.

Padlých hrdinů 149/51, Havířov

http://www.RestauraceAmerika.cz

 

Cafe Restaurant HERMES

Rádi vás přivítáme v naší restauraci Cafe Restaurant HERMES v Krnově. Vaříme gastronomické speciality řecké i mezinárodní kuchyně. Servírujeme kvalitní kávu, řecká vína a čerstvé dezerty. Máme široký výběr nealkoholických a alkoholických nápojů a můžete u nás ochutnat většinu výrobků z našeho e-shopu. Ochotná obsluha a příjemné prostředí je u nás samozřejmostí.

Hlavní náměstí 22, Krnov

http://dmhermes.cz

 

Restaurace a ubytovna Sport

Restaurace nabízí příjemné nekuřácké prostředí. Od pondělí do pátku nabízíme polední menu (servírujeme od 11 do 15 hodin) a nebo si vyberete dle vlastní chuti z nabídky jídelního lístku. Součástí restaurace je také bar, kde naleznete nespočet alkoholických a míchaných nápojů. Kapacita restaurace je 30 osob a salónek s kapacitou 30 osob.Nově jsme pro naše nejmenší hosty připravili dětský koutek.

Hradec nad Moravicí

http://www.sport-restaurace.cz/

 

Restaurace U Dobré hraběnky

Zámecká restaurace "U DOBRÉ HRABĚNKY" se nachází přímo v historických prostorách zámku Kunín, který se nachází nedaleko města Nový Jičín. Nabízíme Vám příjemné posezení včetně dvou oddělených prostor pro soukromé večírky nebo oslavy. Součástí je i letní zahrádka zasazena přímo do zámecké zahrady a parkoviště přímo u cesty. Vybrat si u nás můžete z našeho bohatého jídelního lístku od předkrmů, salátů přes polévky, drůbež, vepřové, ryby, speciality až po těstoviny či dezerty.

Kunín

http://www.restaurace-udobrehrabenky.cz/

 

Restaurace Na Stadionu

Nabízíme: Široký sortiment za lidové ceny, příjemnou obsluhu a fotbalové prostředí, akce všeho druhu (sportovní, hudební), sportovní přenosy v TV, rodinné a firemní akce zdarma - a v neposlední řadě možnost sázení na synottip terminálu. Těšíme se na Vaši návštěvu!!!

Ke stadionu 1794, Frenštát pod Radhoštěm

http://www.nastadionu.cz

 

Restaurace U Šimaly

Restaurace U Šimaly patří mezi dobře zavedená pohostinská zařízení s dlouholetou tradicí. Nachází se na velmi dobře situovaném místě u lesa, v okrajové části Prostření Suché. Příjemnou procházku lesem mohou využít k návštěvě restaurace i obyvatelé přilehlých částí Havířova, kteří uvítají především klidné prostředí a odpočinek od městského ruchu. Vlastní neplacené parkoviště naopak ocení hosté ze vzdálenějších míst.

Fryštátská 958/38, Havířov-Prostřední Suchá

http://restauraceusimaly.cz

 

La Bodega

Autentická restaurace ve španělském stylu s restaurací v andaluském stylu nabízí výbornou kuchyni (Tapa, Paella, Steak) a příjemné posezení v restauraci s krbem.

Bruzovská 1860, Frýdek - Místek

http://www.labodegafm.cz/

 

Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ...