Dnes je pátek 27.04.2018, svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav

Restaurace - Plzeňský kraj

 
 

Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ...

Na Vlčtejně

Restaurace Na Vlčtejně se nachází na hlavní trase Plzeň - Písek a nabízí domácí českou kuchyni i speciality z hovězího masa. Letní terasa a velké parkoviště pro autobusy a nákladní automobily.Posezení u krbových kamen, pořádaní oslav. Wifi připojení.

Vlčtejn

http://www.navlctejne.cz

 

Restaurace Hotel Výhledy

Restaurace rodinného Hotelu Výhledy nabízí výbornou domácí kuchyní i bohatý výběr z krajových specialit i tradičních jídel nebo výtečné a lehké moučníky vlastní výroby. V příjemném prostředí se spousty předmětů z první poloviny 20. století, které vám připomene časy Vašich babiček, se budete cítit jako doma. V zimních měsících oceníte posezení u krbu, v parném létě dvě terasy.

Capartice 14, Domažlice - Klenčí pod Čerchovem

http://www.hotelvyhledy.cz

 

Ristorante San Marino

Vyhlášená pizzerie s dlouholetou tradicí. Možnost rozvozu jídel (nejen pizzy), v Plzni zadarma. Útulná domácí atmosféra a vynikající italská kuchyně se těší se na Vaši náštěvu. Čeká vás široký výběr s naší nabídky jidel za přijatelnou cenu-pizzy, těstoviny, minutky, saláty a jiné speciality. Vaše Ristorante San Marino

Raisova 2062/36, Plzeň

http://www.international-gastronomicguide.com/cz/site.asp?id=395

 

Restaurante Bar de Tapas el Cid

Restaurace el Cid se nachází v centru Plzně nedaleko náměstí Republiky. Tato restaurace se zaměřuje na rustikální španělskou, středomořskou a rybí kuchyni. Najdete zde i tapas bar, kde vám naši barmani připraví vynikající koktejly. Hlavní důraz klademe na kvalitní servis, suroviny a pokrmy. V roce 2010 se tato restaurace umístila na 35. místě v prestižním výběru nejlepších a nejzajímavějších restaurací v ČR, děkujeme.

Křižíkovy sady 1, Plzeň

http://www.elcid.cz/elcid

 

Grand restaurant el Cid Corso

Restaurace el Cid Corso prezentuje kuchyni středomořskou zaměřenou na Francii a Itálii. Nabídku zpestřuje exkurse do kuchyně asijské, zejména indické a thajské. Funkcionalisticky laděný interiér podniku je rozdělen do dvou částí. Jednu z nich vyplňuje prostor exklusivní restaurace a druhou, méně formální, bistro francouzského stylu. U vchodu je vidět mořské akvárium s živými humry a kraby a rybí vitrína s čerstvými mořskými rybami a plody. Tato restaurace se umístila na 48. místě v publikaci Maurerův Výběr GRAND RESTAURANT 2011.

Kopeckého sady 12, Plzeň

http://www.elcid.cz/corso

 

Restaurace U Kostela

Provoz restaurace s letní terasou. Nabízíme širokou škálu pokrmů minutkové kuchyně a to nejen z klasických surovin vepřového, hovězího a drůbežího masa, ale i různých specialit z rybího, klokaního či srnčího masa. V naší nabídce samozřejmě naleznete i výběr jídel bezmasých či jídla racionální výživy.

Budilovo náměstí 105/13, Plzeň-Litice

http://ukostela.me.cz

 

Pohostinství Koruna

Malebná dřevěná hospůdka s venkovní terasou.výběr z deseti druhů piva,pizza 10 druhů a spousty jiných pochutin k pivu a vínu.Dále nabízíme vysoce kvalitní stáčená sudová vína z produkce Vinařství Sýkora.v příjemném prostředí je umístěn kulečník, fodbálek,šipky a nechybí ani výherní automaty.Přijďte nás navštívit,rádi Vás uvítáme a věříme,že budete spokojeni.

Břasy

 

Pizzérie Na náměstí

Příjemné prostředí a usměvavý personál a velmi rozumné ceny. To vše na náměstí v Manětíně, přímo nad barokním zámkem. Kompletní menu najdete na web.stránkách.

Manětín

http://pizzerie-manetin.webnode.cz

 

Restaurace U Bradů

Nabídka české kuchyně.

Zborovská 23/21, Plzeň-Doudlevce

 

Restaurace U Soudku

Rodinná restaurace s příjemným interiérem, nabízející teplou i studenou domácí kuchyni. Čepujeme Gambrinus 10°, Gambrinus 11° a Kofolu.

Bohuslava Martinů 913/17, Plzeň

http://www.usoudku.wbs.cz

 

Selský dvůr Biskoupky - hostinec s ubytováním

Stylová restaurace s vynikající českou kuchyní, formankou, loveckým salonkem, barem a terasou. Využijte některé ze 120 míst hostince ke strávení příjemného dne. Zařídíme Vám rodinné i firemní oslavy, školení, rauty, svatby atd.

Biskoupky 15, Biskoupky-Sebečice

http://www.sd-biskoupky.cz/

 

Hospůdka Na Pančavě

Útulná malá hospůdka na okraji CHKO Brdy, odkud snadno dosáhnete mnoha turistických cílů. Při návratu od Padrťských rybníků či zříceniny hradu Dršťka se můžete osvěžit v Hospůdce Na Pančavě výborným točeným plzeňským pivem i něčím malým k snědku.

Trokavec

 

Martinská hospoda

Provoz hostince.

Neurazy

 

Restaurace U Mlynáře

Provozování restaurace. Nabídka teplé a studené kuchyně. Prodej alkoholických a nealkoholických nápojů.

Česká Kubice

 

Restaurace Hadrovec

Restaurace s nabídkou využití terasy a parkoviště.

Babylon

 

Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ...