Dnes je pátek 27.04.2018, svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav

Restaurace - Praha

 
 

Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ...

Šťastná kráva

Vítáme Vás v restauraci Šťastná kráva. Srdečně Vás vítáme na stránkách restaurace s usměvným názvem Šťastná kráva. Po vstupu dovnitř na Vás dýchne útulné domácí prostředí s příjemnou obsluhou, kde se budete opravdu cítit jako doma. Příjemné posezení po náročném pracovním dni u sklenice dobrého vína, piva nebo šálku výborné kávy a sklenky kvalitního alkoholu je místo právě pro Vás. Přijděte posedět s přáteli, rodinou nebo na romantickou večeři s partnerem. Naše originální domácí burgry a steaky jsou u nás naší specialitou. Dbáme především na kvalitu a spokojenost našich hostů řadíme vždy na první místo. Náš vyškolený personál se rád o Vás postará a udělá z Vaší návštěvy nevšední zážitek. Restaurace Šťastná kráva bude restaurací, kam se budete rádi vracet.

Volutová 2522/16, Praha 5 - Stodůlky

http://www.stastnakrava.cz

 

Restaurace Loděnice

Restaurace se nachází v lokalitě Praha 7 Troja přímo na břehu Vltavy. Stravování (obědy, večeře) je možné uvnitř restaurace nebo je pro vás připravena venkovní zahrádka. Najdete u nás i hotovky – polední menu.

Vodácká 8, Praha 7

http://www.restauracelodenice.cz

 

Restaurace Maledivy

Restaurace Malé Divy se nachází v lokalitě Praha 7 Holešovice. Stravování (obědy, večeře) je možné uvnitř restaurace nebo je pro vás připravena venkovní zahrádka. Najdete u nás i hotovky – polední menu. Rozsáhlá vinotéka.

Janovského 3, Praha 7

http://www.trojacatering.cz/maledivy

 

Ristorante & Pizzeria Positano

Dle klasické italské receptury připravujeme ultra tenkou pizzu v peci vytápěné dřevem přímo před hosty. Kromě pizzy nabízíme denní menu a rozvoz jídel po Praze 9 zdarma. Klimatizovaná pizzerie s oddělenou kuřáckou a nekuřáckou částí má kapacitu 120 míst, free wifi, vyhrazené parkoviště pro hosty, bezbariérový přístup, letní zahrádka.

Pelušková 1536, Praha - Kyje

http://www.positano.cz

 

Restaurace Mejto

Budova bývalé vinárny byla zcela zrekonstruována. Nový interiér se stylovými římsami přímo vybízí k příjemnému posezení, ať už u skleničky vína nebo u společné večeře či poledního menu. Skvělou příležitost strávit letní večery nabízí venkovní grilování přímo před restaurací. Z bohatého menu jídel a nápojů si určitě vyberete a vždy Vás překvapíme naši specialitou.

Hájová 78/13, Praha

http://www.mejto.cz

 

Vinotéka Zlatý Had

Vinárna Zlatý had leží na atraktivní turistické trase mezi Národním divadlem a Pražským hradem. Celková kapacita vinárny je 100 míst k sezení, rautovým způsobem 150. Je zařízena originálním stylovým nábytkem a dekoracemi z přelomu devatenáctého a dvacátého století. Vinárna je oddělena na nekuřácký a kuřácký prostor. V přízemí se nachází krb a zdi zdobí originální obrazy. V suterénu můžete nerušeně pořádat rauty, firemní školení, přednášky, popřípadě navštívit vinný sklípek na privátní nebo skupinovou ochutnávku vín.

Plaská 4 , Praha 5

http://www.zlatyhad.cz

 

Frantova Pizza

- rozvozová pizzerie - krabice zdarma - doprava do 5km zdarma - rychlé dodání

Jeremiášova 870/14, Praha 5

http://www.frantovapizza.cz

 

Brasserie Praha

V restauraci s typicky francouzským názvem, kterou naleznete v samém centru Prahy, se můžete těšit na všechny vůně a chuti, jak ze světové, tak z české kuchyně. Brasserie Praha se nachází v přízemí hotelu Prague Marriott a je ideálním místem pro setkání s obchodními partnery, přáteli či rodinou.

V Celnici 8, Praha 1

http://brasseriepraha.cz

 

Vyhlídková loď Classic River

Dvě kryté, klimatizované a vyhřívané paluby nabízí dostatek prostoru pro decentní, společenskou večeři i následnou zábavu. Ochutnejte speciality lodní kuchyně a nechte se unášet na vlnách se sklenkou dobrého moku. Za zvuku tónů oblíbené hudby se můžete pohupovat na sluneční palubě a pozorovat při tom pamětihodnosti osvícené noční matičky Prahy.

Náplavka Na františku, Praha 1

http://www.classic-river.cz

 

Metropolitan music restaurant

Nově zrekonstruovaná restaurace Metropolitan se nachází na Praze 1 v průchodu mezi ulicemi Jungmannova 14 / Vodičkova 17. V naši restauraci s unikátním a útulným prostředí si můžete pochutnat na výborné krkovici na grilu (300g), masovém špízu s grilovanou zeleninou a nebo na další pochutinách z jídelního lístku. To vše můžete zapít perfektně ošetřovaným Plzeňským Prazdrojem čepovaném s láskou. U nás v tzv. "Hostině za hubičku" si vybere každý. Těšíme se na Vaší pravidelnou návštěvu.

Jungmannova 14, Praha 1

http://www.restaurantmetropolitan.cz

 

Kandelábr

Vyšehradský Restaurant Kandelábr je nově otevřený stylový podnik, okuste naše staročeské speciality nebo třeba tankové pivo. Na snídani pro Vás máme vlastní pekárnu s cukrárnou a každá den podáváme obědové denní menu.

Štětkova 1638/18 , Praha

http://www.restaurantkandelabr.cz

 

Restaurace Na Formance

V naší restauraci najdete klasickou českou kuchyni, která pohladí nejen lahodnou chutí, ale i příjemnými cenami. Sportovní přenosy si můžete vychutnat na velké plazmové televizi. Jídla s sebou jsou u nás samozřejmostí (možnost rezervace).

Ostrovského 411/24, Praha-Smíchov

http://www.smichovskaformanka.cz/

 

Restaurant Petřín

Restaurace a pizzerie s kompletní nabídkou točených Plzeňských piv ve špičkové kvalitě. Náš profesionální kuchařský personál Vám nabízí, velký výběr grilovaných mas,( z pravé hovězí svíčkové, kuřecího a vepřového masa), saláty, italská risotta, těstoviny a také domácí italskou pizzu. Česká kuchyně je zde zastoupena několika specialitami(Medová žebra, pečené koleno, tatarák a další...). Samozřejmě máme i něco sladkého na zub.. Je zde také možnost pořádat tu velké množství společenských akcí (rauty, oslavy narozenin, promoce a jiné sešlosti. Restaurace celkem pojme 200 lidí (do hlavní části se vejde 130 lidí a dva salonky pojmou 32 a 38 lidí). Ještě máme zahrádku pro zhruba 50 lidí. V salonku je 127 cm plazma k sledování sportovních přenosů nebo je také vhodná k jakékoli jiné projekci. Jsou tu ještě 2x profi šipky, 2x profi fotbálek a jukebox... Těšíme se na vaši návštěvu...na shledanou...

Jezdecká 1915, Praha

http://www.restaurantpetrin.cz

 

Burger Bar

V Burger Baru pro Vás máme připravenou zajímavou nabídku burgerů a také několik pivních speciálů na naší sedmiikohoutové pípě.

Nebušická 93, Praha 6

http://www.burgerbar.cz/

 

Porto

Nabídka středomořsých a italských specialit, čerstvé ryby a plody moře, velký výběr italských, francouských i moravských vín.

Urxova 436/10, Praha-Karlín

http://www.ristoranteporto.cz

 

Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ...