Dnes je pondělí 23.04.2018, svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Restaurace - Praha 6

 
 

Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8

Burger Bar

V Burger Baru pro Vás máme připravenou zajímavou nabídku burgerů a také několik pivních speciálů na naší sedmiikohoutové pípě.

Nebušická 93, Praha 6

http://www.burgerbar.cz/

 

Restaurant Petřín

Restaurace a pizzerie s kompletní nabídkou točených Plzeňských piv ve špičkové kvalitě. Náš profesionální kuchařský personál Vám nabízí, velký výběr grilovaných mas,( z pravé hovězí svíčkové, kuřecího a vepřového masa), saláty, italská risotta, těstoviny a také domácí italskou pizzu. Česká kuchyně je zde zastoupena několika specialitami(Medová žebra, pečené koleno, tatarák a další...). Samozřejmě máme i něco sladkého na zub.. Je zde také možnost pořádat tu velké množství společenských akcí (rauty, oslavy narozenin, promoce a jiné sešlosti. Restaurace celkem pojme 200 lidí (do hlavní části se vejde 130 lidí a dva salonky pojmou 32 a 38 lidí). Ještě máme zahrádku pro zhruba 50 lidí. V salonku je 127 cm plazma k sledování sportovních přenosů nebo je také vhodná k jakékoli jiné projekci. Jsou tu ještě 2x profi šipky, 2x profi fotbálek a jukebox... Těšíme se na vaši návštěvu...na shledanou...

Jezdecká 1915, Praha

http://www.restaurantpetrin.cz

 

Restaurace Na Rozhraní

Nabízíme široký výběr kvalitních vín, výbornou kuchyni, slavnostní prostředí.

Srbská 286/7, Praha

http://www.restauracenarozhrani.cz

 

Red Rock

Rozvážíme pizzu,jídla a pití,provozujeme restauraci,disco club, karaoke,travesti show,pečeme selátko, jehně a krůtu,salonek pro koncerty skupin, letní zahrádka, hřiště na nohejbal, volejbal, stolní tenis,petangue, kroket, dětské hřiště, pískoviště

Veleslavínská 45, Praha 6

http://www.redrock.cz

 

Libocký dvůr restaurant

Dovolujeme si Vás pozvat do nově otevřené restaurace Libocký dvůr, která je součástí citlivě zrekonstruovaného selského stavení v těsné blízkosti Libockého rybníka. Kouzlo interiéru spočívá zvláště v imitaci původního selského nábytku. Na vlastní oči u nás můžete spatřit nástroje používané minulými generacemi při práci nejen na poli, ale i v kuchyni. Kapacita restaurace je 40 – 80 míst+ dětský koutek.V letních měsících Vás rádi obsloužíme na zahrádce s výhledem na krásný Libocký kostel sv. Floriána a Šebestiána. Rádi přivítáme i vaše čtyřnohé miláčky. Přijďte k nám ochutnat vynikající pokrmy naší staročeské kuchyně. Kromě stálé nabídky z jídelního lístku pro Vás máme připravené také denní menu za výhodnou cenu 99,,- Kč ( polévka, hlavní jídlo, nápoj ) Během roku se můžete těšit na sezóní akční nabídky ( Svatomartinské hody, zvěřinové hody, večery s cimbálovou muzikou ) Prostory restaurace můžete též využít k pořádání firemních akcí, večírků, oslav, svatebních hostin atd. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Rybničná 1 / 18, Praha 6 Liboc

http://www.libockydvur.cz

 

Restaurace U Holečků

Restaurace se zahrádkou a salónkem nabízí českou kuchyni, výběr z cca 90 jídel, minutky, alko i nealko nápoje. Stálá nabídka pečených kolen a steaků připravovaných na lávovém grilu. V letním období pravidelné grilování na venkovním grilu.

Libocká 268/6, Praha-Liboc

http://www.uholecku.cz/

 

Restaurace G

Nekuřácká restaurace v areálu České zemědělské univerzity

Kamýcká, Suchdol

 

Restaurace U Drahušky

Restaurace nabízí obědy a večeře, podnikové akce, rauty, rodinné oslavy a svatby.

Ke goniu 123, Praha-Přední Kopanina

 

Staročeská Krčma Restaurace

Připravujeme české speciality na otevřeném ohni a steaky. Prostory jsou ideální pro různé akce v příjemném netradičním prostředí a atmosférou staročeské hospody. Nabízíme možnost pořádání stylových hostin, rautů i firemních večírků.

V. P. Čkalova 935/15, Praha-Bubeneč

 

Club Café Šárečka

Provozujeme kavárnu s vestavěným patrem, plazmovou televizí, v létě je k dispozici zastřešená zahrádka. Nabízíme domácí dorty a koláče.

Na hutích 661/9, Praha-Bubeneč

 

Restaurace Sprint

Nabídka jídel české i mezinárodní kuchyně, k dispozici jsou tři salonky, bar a výčep.

Cukrovarnická 1071/62, Praha-Střešovice

 

Perpetuum - Prague Duck Restaurant

Provoz restaurace s nabídkou kachních specialit a jídel české kuchyně.

Na hutích 661/9, Praha-Bubeneč

 

Restaurace Loreta

Provoz restaurace pro skupinová jídla, kulinářské akce a soukromé večírky.

Evropská 370/15, Praha

 

Na Závěrce

Nabídka české kuchyně. Možnost posezení v zahrádce.

Za Strahovem 276/12, Praha-Břevnov

 

Dřevařská národní, s.r.o. - Restaurace V Ráji

Prodáváme teplé obědy a nápoje.

Novosuchdolská 100/1, Praha-Suchdol

 

Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8