Dnes je pondělí 23.04.2018, svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Restaurace - Praha 9

 
 

Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9

Ristorante & Pizzeria Positano

Dle klasické italské receptury připravujeme ultra tenkou pizzu v peci vytápěné dřevem přímo před hosty. Kromě pizzy nabízíme denní menu a rozvoz jídel po Praze 9 zdarma. Klimatizovaná pizzerie s oddělenou kuřáckou a nekuřáckou částí má kapacitu 120 míst, free wifi, vyhrazené parkoviště pro hosty, bezbariérový přístup, letní zahrádka.

Pelušková 1536, Praha - Kyje

http://www.positano.cz

 

Restaurace Maják

Nabídka specialit české a zahraniční kuchyně, rozvoz pizzy.

Krátkého 1, Praha

http://www.restauracemajak.cz

 

Restaurace Na bobovce

Restaurace na bobové dráze na Proseku, která je součástí areálu bobové dráhy, se nachází jen pár minut od rušného centra Prahy, avšak obklopena zelení a klidem. Mezi vinicí Máchalka a přilehlým lesem si můžete se svými přáteli, rodinou, kolegy nebo klienty vychutnat nejen čerstvá jídla z pestré nabídky restaurace, ale také výhled na Prahu a bobovou dráhu.

Prosecká 430/36, Praha

http://www.restaurace-bobovka.cz/

 

U Fotografky

příjemná restaurace, točené pivo, teplá kuchyně, minutky, hotovky

Bobkova 665, Praha 9 Černý Most

http://www.ufotografky.cz

 

Restaurace U Černínů

Provozování restaurace s nabídkou italské a české kuchyně, šesti druhů piv a vinotékou. K dispozici je kulečník, šachy, letní a zimní zahrádka. Letní zahrádka s pískovištěm pro děti. Možnost sledování sportovních přenosů. Dále rádi uspořádáme firemní večírek či školení, ale také oslavu narozenin či jiných příležitostí i včetně hudební produkce. Časté organizování zábavy pro naše hosty (živá hudba různých žánrů, vinobraní, cimbál, hody...)

Mladoboleslavská 224, Praha 9 - Vinoř

http://www.ucerninu.cz

 

restaurace U Skřetů

Rodinná restaurace U Skřetů se nachází v blízkosti stanice metra Rajská Zahrada, byla otevřena dne 1. 12. 2011 a založena rodinnou silou a láskou s cílem nabízet hostům tradiční slovenské domácí speciality připravované dle receptů našich babiček.

Slévačská 189/14, Praha 9

http://restaurace-uskretu.cz

 

Minigolf Na Hutích

Součástí areálu Na Hutích je kromě minigolfového hřiště i objekt restaurace. Tento objekt (bývalá Restaurace U Kamila) je předmětem rozsáhlé rekonstrukce. Historie objektu je velmi zajímavá. Původní informace, které nám byly k budově podány, hovořily o výstavbě v 80. letech minulého století, kdy budova měla sloužit jako Agitační středisko. Starousedlíci a místní pamětníci nás nicměně informovali, že budova byla postavena už před 2. světovou válkou. Využití mělo být jako malý obchod, zmiňované agitační středisko, kde se konaly volby, až po restauraci. Pan Martin Světlík nás informoval, že tento objekt sloužil ihned po válce jako škola, resp. jednotřídka, kterou navštěvoval i jeho otec. Víte-li o historii objektu ještě něco více, napište nám. Jelikož jsme objekt převzali ve stavu spíše žalostném, bude rekonstrukce restaurace nějaký čas trvat. To máte stěny obložit, sociální zařízení opravit, vodu rozvést, podlahu opravit, topení vytvořit, omítky nahodit, nábytek nakoupit, kuchyni zařídit, ... V mezidobí bude každopádně fungovat drobné občerstvení na zahrádce pro návštěvníky minigolfu i náhodné kolemjdoucí.

Splavná 652/2, Praha - Kyje

http://www.nahutich.cz

 

Restaurace Bella

Naše restaurace se nachází 20 metrů od stanice metra Střížkov v budově výměníku jehož část slouží dodnes. Otevírací doba je sedm dní v týdnu od 11:00 do 24:00 hodin, kuchyně je otevřena po celou otevírací dobu a nabízí to nejlepší z české i mezinárodní kuchyně, speciality z hovězího masa plemene Český angus® a ryby.. Pivo čepujeme z tisícilitrových tanků, což je nejmodernější způsob skladování piva, který zaručí jeho špičkovou kvalitu. Dále nabízíme fajnšmekrům možnost využití našeho samovýčepu (tříkohoutový s oplachem sklenic) a čepovat v soukromí sobě a svým kamarádům vlastní pivo. Restaurace je rozdělena na kuřáckou a nekuřáckou část, za příznivého počasí můžete využít sezónní předzahrádku, na které Vás samozřejmě rádi obsloužíme, s výhledem na stanici metra Střížkov která získala prestižní ocenění Steel Design Award 2009. V restauraci je možnost připojení k internetu přes naši Wi-Fi (bezdrátové) sítě zdarma.

Rumburská, 572/23

http://restauracebella.cz

 

Restaurace Pod Vinořským zámkem

Rodinná restaurace Pod Vinořským zámkem, která stojí za návštěvu, stylová kombinace dřeva, kovářské práce a lícového zdiva, s pěkným členěním místností, vinným sklípkem s vinotékou, nekuřáckým koutkem a venkovním posezením. Čistým penzionem s pokoji s vlastními toaletami. Krásný nádech romantické pohody.Pořádáme svadby, rauty

Mladoboleslavská 81, Vinoř

http://www.restaurace-podzamkem.cz

 

Restaurace U Dašů

Nabídka teplé kuchyně.

Slavětínská 84, Praha-Klánovice

 

Restaurace Jakodoma

Nabídka české a mezinárodní kuchyně, moravských vín a poledního menu. Možnost uspořádání akcí.

Českomoravská 1602/11, Praha-Libeň

 

Bar La Motta

Náš bar nabízí míchané nápoje. Je zde možné zajistit pravidelné akce, ohnivé show a reprodukovanou i živou hudbu.

Kurta Konráda 507/20, Praha-Libeň

 

Kavárna u Dobrouckých

Provozujeme kavárnu.

Prosecká 96/83, Praha-Prosek

 

Restaurace Léta Páně

Provoz restaurace s nabídkou hotových jídel i minutkové kuchyně, alkoholických a nealkoholických nápojů.

Národních hrdinů 3, Praha-Dolní Počernice

 

Restaurace Fialka

Nabídka jídel z domácí kuchyně a poledních menu. Možnost rezervace salónku pro 22 osob, herny s automaty a americkou ruletou, sázkové kanceláře.

Sokolovská 282/250, Praha

 

Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9