Dnes je pondělí 23.04.2018, svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Restaurace - Středočeský kraj

 
 

Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ...

Astra restaurant

Navštivte Astra restaurant v Aquapalace Hotelu Prague, hned vedle největšího aquaparku ve střední Evropě! Pochutnejte si na širokém výběru českých i mezinárodních specialit v našem hotelovém restaurantu "Astra". Speciální atmosféru kulinářského zážitku na venkovní terase můžete prožít při osvěžující snídani, stejně jako při romantické večeři. Pro naše nejmenší hosty jsme připravili řadu speciálních dětských jídel. Koktejl či čerstvě umíchaný nápoj si můžete vychutnat v hotelovém baru "Barracuda".

Pražská 137, Čestlice

http://www.aquapalacehotel.cz

 

Pivovarský dvůr Chýně

Česká restaurace, minipivovar, dětský koutek,posezení na zahrádce,česká kuchyně,

Hlavní 525, Chýně

http://www.pivovarskydvur.cz

 

Dvůr Křečhoř

Dvůr Křečhoř se nachází v klidném prostředí plném zeleně ve středu obce Křečhoř cca 6 km od Kolína. Jeho součástí je nekuřácká restaurace s interiéry i exteriéry historické budovy, které byly pečlivě zrestaurovány. Kapacita restaurace je 60 míst. Šéfkuchař se svým týmem pro Vás připraví kulinářské zážitky z čerstvých surovin, které jsou převážně od místních dodavatelů. Jistě oceníte i výbornou kávu, víno a pivo. V rozlehlém atriu pořádáme kulturní, historické, sportovní i společenské akce, rauty, catering, svatby, firemní večírky, oslavy pro děti, apod. V areálu je připraveno parkování, prostorná zahrada pro děti, dětský koutek, ale i kulečník. Pořádáme pro Vás kulturní, historické, sportovní i společenské akce, rauty, catering, svatby, firemní večírky, oslavy pro děti, apod. Zavolejte a společně najdeme řešení.

Křečhoř 14, Kolín

http://www.dvurkrechor.cz

 

Středověký hostinec Bášť

Středověký hostinec Bášť je stylová středověká restaurace na okraji Prahy, ve které si můžete pochutnat na středověké i tradiční české kuchyni. Pořádáme také zabíjačky, vepřové či kuřecí hody nebo grilování masa a krůt v domácí udírně. Každý pátek a sobotu se navíc můžete těšit na jedinečný středověký program s živou dobovou hudbou, kejklíři, tanečnicemi a dalšími postavami, které k českému středověku neodmyslitelně patří. Samozřejmě je možné u nás zorganizovat firemní i soukromé akce či oslavy. Děti se mohou projet na čtyřkolce, motokáře nebo na koni.

Bášť 240, Líbeznice

http://www.stredovekyhostinecbast.cz/

 

Café Restaurant Kotva

Přijďte zakotvit do restaurace na břehu Vltavy a pochutnat si na výborném jídle v příjemném prostředí s rodinnou atmosférou. A nebo jen tak posedět na terase s výhledem na řeku a vychutnat si kávu Longberry z místní rodinné pražírny s některým z našich domácích dezertů či výborná vína z kolekce Františka Zapletala. Veškeré pokrmy jsou připravované bez použití polotovarů a umělých dochucovadel, preferujeme sezónní suroviny a regionální dodavatele. Ručíme za to, že všechny ingredience jsou čerstvé a kvalitní. Každý den výhodná denní nabídka, obědové menu. Pořádáme různé tématicky zaměřené kulinářské akce, např. Zvěřinové menu, Mořské plody, Zabijačka... Restaurace je vhodná i k pořádání různých oslav, setkání, rodinných i firemních akcí, třídních srazů a svateb.

Nábř. J.Rysa 831, Kralupy nad Vltavou

http://www.caferestaurantkotva.cz

 

Pizzerie & Restaurace Carino

Pizzerie&Restaurace Carino je místem, kde se lahodné chutě prolínají s omamnou atmosférou interiéru zasazenou do nitra Berouna - historického města roku 2009. Snažíme se našim hostům vytvořit příjemné a atraktivní prostředí v přátelské atmosféře. Na výběr zde máte z více než šedesáti druhů jídel různého typu a v poledních hodinách je zde možnost objednání výhodného obědového menu. Snažíme se, aby naši zakazníci byli co nejvíce spokojeni a proto je zde k dispozici bezplatné wi-fi připojení, poskytujeme slevy na isic karty a na požádání pečeme pizzu z bezlepkového těsta. Těšíme se na Vaši návštěvu

Na Klášteře 75/2, Beroun

http://www.carino.cz

 

Restaurace Na Prachandě

Naše restaurace je vyhlášená výbornou kuchyní, která Vás potěší především velkým výběrem klasických českých jídel, ale i rozmanitostí minutkových jídel a dále rychlou a příjemnou obsluhou a velkým sortimentem jak nealkoholických tak alkoholických nápojů. Prostory provozovny se skládají z nekuřácké klimatizované jídelny 1 (cca 38 míst), formanky (cca 25 míst), salonku (cca 10 míst), herny (cca 14 míst), jídelny 2 (cca 40míst) a v letních měsících ze zastřešené venkovní terasy (cca 50míst) s přilehlým dětským hřištěm.

Pražská 469, Dobříš

http://www.prachanda.cz/

 

motorest - restaurant Fantasy

* NON - STOP * Motorest se nachází na křižovatce hlavních cest Most - Plzeň a Karlovy Vary - Praha. Jedná se o nově zrekonstruované moderní restaurační zařízení s veškerým komfortem. Vzhledem k rozlehlému parkovišti je vhodný pro zastávky autobusových zájezdů a řidičů dálkové dopravy. možnost pořádání akcí, rautů, školení Jesenická křižovatka okres Rakovník Praha -> Karlovy Vary * nonstop kuchyně * dětský koutek * fotbálek * šipky * wifi-internet * jukebox * herna tel: 313 511 677

jesenicá křižovatka, Kolešov

http://www.chalcedon.cz/motorest-fantasy/

 

Restaurace u ,,Šmaku,,

Nástupem nového kuchaře p.Pavla Vedrala účastníkem seriálu Ano,šéfe se změnila i celá kuchyně.Nabídka Specialit,Moderní kuchyně,Domácí dezerty,Ďetská jídla.K dispozici jsou Restaurace na Návsi,pivnice Formanka + salónky.Těšíme se na vás.....

Stakorská 49, Kosmonosy

http://www.usmaku.cz/

 

Restaurace Na statku

Nabízíme příjemné posezení, výbornou kuchyni, velký výběr nápojů alko i nealko.

Jevany

 

Restaurace Na Propasti

Nabízíme jídla tradiční české kuchyně. Možnost venkovního posezení s grilem, nabídka ubytování.

Hradec 26, Stříbrná Skalice

 

Hospoda"U Strejčků"

Krásné posezení v příjemném prostředí u dobrého jídla a pití

červené janovice

http://www.hospodaustrejcku.cz

 

Restaurace Krauzovna

Příjemné rodinné prostředí, které nabízíme široké veřejnosti, je Vám plně k dispozici každý den ! Naše restaurace má pro Vás připravenu širokou nabídku jídel, nápojů a všeho dobrého jak pro Vás, tak i pro naše nejmenší. Naše restaurace svým přístupem vyhoví téměř každému Vašemu přání..

Krauzovna 81, Kly

http://www.krauzovna.cz

 

Na Vyhlídce

Nekuřácká restaurace s kapacitou 40 míst nabízí posezení také na zahrádce,teplá jídla,pochoutky k pivu,kulečník a šipky.Pro pořádání akcí je k dispozici stylový salonek

Skalsko

http://www.vyhlidkaskalsko.cz

 

Restaurace Stará myslivna

Restaurace s loveckým interiérem nabízí tradiční staročeskou kuchyni a zvěřinové speciality.

Konopiště 2, Benešov

http://www.staramyslivna.com/

 

Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ...